لیست کد خطاهای ماشین لباسشویی بوش

تاریخ انتشار:

خطاهای ماشین لباسشویی بوش را می توان با حروف انگلیسی اف یا ای به همراه یک سری از اعداد مشاهده کرد. بنابراین در سایر بخش های مقاله ارورهای مربوط به ماشین لباسشویی برند بوش را با هر دو حروف انگلیسی یاد شده مورد بررسی قرار داده ایم. شما می توانید در حین رو به رو شدن با هر یک از ارورهای ماشین لباسشویی برند بوش، دستگاه خود را خاموش کرده و با متخصصان توانا در این خصوص تماس حاصل فرمایید.

خدمات سرویس و تعمیر لباسشویی سامسونگ، ال جی و بوش در کاراباما

تاریخ انتشار:

ممکن است در اثر کار کرد یا اشکالاتی که برای ماشین لباسشویی بوجود میآید شما لازم داشته باشید که با کارشناس معتبر و خبره ارتباط داشته باشید. در اینجا شما با شرکت کاراباما آشنا خواهید شد که خدمات تعمیر لباسشویی از انواع برندهای سامسونگ، ال جی و بوش را بعهده دارند.

آموزش تعمیر ماشینهای اداری

تاریخ انتشار:

با آموزش در این دوره کار با روش عملکرد چاپ روی کاغذ آشنا میشوید و با آشنایی این روش میتوان بهترین حالت تفهیمی در مکانیک این نوع دستگاهها را آموزش داد. دسته بندی قدیمی پرینتر ها شامل چاپگرهای سوزنی، چاپگرهای جوهر افشان و چاپگرهای لیزری میباشد؛ که بیشترین مبحث در آموزش پرینترها آموزش تعمیرات چاپگرهای لیزری و لیزری رنگی میباشد.

بررسی پروتکل های شبکه

تاریخ انتشار:

پروتکل ارتباطی بین واحدها در ایستگاه‌های کاری مختلف که قواعد و قالب‌هایی را برای مبادله پیام‌ها تعریف می‌کند. به مجموعه قوانین نرم افزاری که رعایت آن باعث بهره برداری از امکانات سخت افزاری شبکه می‌شود.

بایوس (BIOS) چیست؟

تاریخ انتشار:

برنامه بایوس بروی یک حافظه از نوع ROM نصب می شود (BIOS ROM) که به راحتی میی توانید این حافظه را که ممکن است عبارت BIOS نیز بروی آن درج شده باشد، روی مادربرد کامپیوترتان پیدا کنید.

در آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو چه مواردی را باید بدانیم؟

تاریخ انتشار:

در آموزش تعمیرات ایسیو باید یک تعمیرکار مواردی را آشنا باشد که مشکل خودرو را براحتی حل کند یا تصمیمی صحیح در راهکار آن داشته باشد. اطلاعاتی که تعمیرکار ایسیو برای رفع اشکال خودرو باید بداند کمک به بهبود و سرعت تعمیرات بخش الکترونیکی خودرو دارد.

آموزش تعمیر تبلت

تاریخ انتشار:

برای شروع دوره آموزش تعمیر تبلت لازم است که کاراموزان بدانند چه سرفصلها و چه مقادیری برای کارشان مفید است. در این بخش دوره تعمیر تبلت سعی کرده ایم عناوین کلاس را بصورت مختصر شرح دهیم.

آموزش نصب دزدگیر خودرو

تاریخ انتشار:

آموزش نصب ضبط خودرو شامل شناخت سیم کشی خودرو و رنگ ها و سوکت های میباشد. برای اینکه نصب بطور صحیح انجام شود بهترین ابزار را تهیه کنید و روش نصب را به ترتیب جلو ببرید. در اینجا بصورت تئوری آموزش نصب پخش خودرو را آورده ایم.

آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس

تاریخ انتشار:

آموزش تعمیرات مین برد ایسوس در این بخش شامل شناخت قطعات تشکیل دهنده مادربرد ایسوس است که برای شروع کار تعمیرات بسیار مفید میباشد. تعمیر مادربرد ایسوس شامل قلقهایی است در بایوس و تکنولوژی بکار رفته که در این مبحث توضیح داده خواهد شد.